* Aitame ka lisatasueest organiseerida kullerteenust üle Eesti

Pehmemööbli hooldusjuhend

  • Mööbliriide hooldamisel kasuta ainult selleks ettenähtud puhastusvahendeid ja hooldusvõtteid. Väldi valgendavaid puhastusvahendeid, hõõrumist ja rohket vett. Puhasta diivanit regulaarselt tolmuimejaga õrnal tõmbevõimsusel, kasutades spetsiaalset mööbliotsikut. Naha ja katteriide loomulik omadus on ka osaline venimine, mille tõttu võivad mööblile tekkida mõned kortsud. Venivus sõltub kangatüübist.
  • Pese katteid vastavalt valitud kanga hooldusjuhendile. Pärast pesemist tuleb katteid venitada ja diivanile tagasi asetada niiskena – nii kuivavad need oma õigesse vormi. Vastasel korral võivad need kokku tõmbuda ja enam mitte peale mahtuda.
  • Diivanvoodi voodimehhanismid on mõeldud kasutamiseks ajutise magamisasemena, mitte alalise voodina. Kuna avatud diivanvoodi serval istumine põhjustab mehhanismi paindumist, siis pole avatud diivanvoodi mõeldud istumiseks ega ka hüppamiseks. Hüpata ei tohi ka tavaliste diivanite-tugitoolide peal.
  • Sulepadjad vajavad kohevuse ja vormi taastamiseks regulaarset kloppimist. Soovitame istumispatju kloppida kord nädalas, seljapatju kord kuus ning aeg-ajalt patju pöörata. Parema tulemuse saavutamiseks võta padjalt kloppimise ajaks kate maha.Kergelt lohakas vorm on suletäidisega patjade loomulik omapära, mitte viga. Mõlematpidi kasutatavaid diivanipatju võiks aeg-ajalt pöörata – nii püsib padi oma kaunis vormis. Kuna istudes keerdub ajapikku padja kate ettepoole, siis patja keerates nihkub kate oma õige koha suunas tagasi. Padja pööramine aitab ka vähendada lemmikohas istumisest tekkivaid täitematerjali äravajumisi.Hoiatus allergikutele: mikrofiibrist padi võib sisaldada väheses koguses sulgi!
  • Soovitame diivanvoodite ja voodite metallmehhanisme 1-2 korda aastas õlitada universaalõliga.
  • Säilita mööblit normaalsel toatemperatuuril. Niiskus ja külm võivad toodet kahjustada. Ära aseta mööblit küttekehale lähemale kui 30cm ning kaitse seda tugeva päikesekiirguse eest. Nahkkate võib soojusallika juures kuivada, muutuda hapraks ja kõvaks ning mõraneda.
  • Soovitame mööblit liigutada tõstes. Lohistamisega võivad mööbli jalad deformeeruda ja kahjustada põrandat. Tõsta karkassi altpoolt toetades.
  • Ära kasuta sünteetilisi pleede ega istmekatteid – need kahjustavad diivani kangast ja võivad põhjustada toppide teket.
OSTUKORV 0